زمینه فعالیت

زمینه فعالیت
شرکت فنی مهندسی آذر سیستم اکباتان بعنوان یکی از شرکتهای فعال در ضمینه پیمانکاری طرح ها و پروژه های عمرانی ، با هدف فعالیت در زمینه های مشاوره، طراحی و اجرای سیستم های کنترل خوردگی ، حفاظت کاتدی و پوشش های عایقی ضد خوردگی در سال ۱۳۸۴ تأسیس گردید.
این شرکت با انجام پروژه های بزرگ خطوط لوله نفت ، گاز ،آب ، پتروشیمی وصنایع فراساحلی و حصول رضایتمندی کارفرمایان از عملکرد این شرکت ، زمینه لازم جهت توسعه و گسترش فعالیت های مجموعه در زمینه مهندسی خوردگی را فراهم ساخته است و با اتکاء به تجارب غنی و با ارزش حاصل از اجرای پروژه های عظیم ، شرکت فنی مهندسی آذر سیستم اکباتان در حال حاضر از لحاظ کادر تخصصی ، اطلاعات فنی، کارشناسی و امکانات سایر دفاتر خارج ایران ، یکی از شرکتهای شناخته شده در زمینه کنترل خوردگی ، حفاظت کاتدی و پوشش های عایقی در کشور محسوب میگردد.
چشم انداز مدیران آذر سیستم اکباتان همواره توسعه زمینه های فعالیت بصورت تخصصی و مرتبط با پدیده خوردگی بوده و در این راستا ، طی مدت زمان کوتاه ، موفق به توسعه چشمگیر فعالیتهای خود بشرح ذیل گردیده است .
و ارکان زیر را چارچوبی بر اهداف کیفی شرکت معرفی می نمایم :
۱٫ اختصاص و بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و مجرب برای انجام امور شرکت و پروژه ها . اختصاص و بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و مجرب برای انجام امور شرکت و پروژه ها .
۲٫ افزایش سطح دانش و مهارت کارکنان و ترویج فرهنگ کیفیت در سطوح مختلف سازمان .
۳٫ توسعه زیر ساختها و استقرار الزامات IT به منظور استفاده بهنگام از اطلاعات صحیح جهت تحلیل و تصمیم گیری های به موقع و مناسب.
۴٫ ارزیابی ، شناخت وتقویت توانمندی های تامین کنندگان کالا و خدمات .
۵٫ اختصاص و استفاده بهینه از ماشین آلات و تجهیزات مناسب در انجام پروژه ها .
۶٫ توسعه ساختارهای EPC در ارکان سازمان شرکت .
۷٫ برون سپاری فعالیت های قابل واگذاری به غیر , مشروط بر رعایت صرفه و صلاح شرکت

امید است با نگاهی به مجموعه فعالیتها و محصولات فوق رضایت کارشناسان و متخصصین این امر جلب گردیده و در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی هر بخش، با این شرکت مکاتبه نمائید.