درباره ما

 

 

شرکت فني مهندسی آذر سيستم اكباتان بعنوان یکی از شركتهاي فعال در ضمينه پيمانكاري طرح ها و پروژه هاي عمراني ، با هدف فعالیت در زمینه های مشاوره، طراحی  و اجرای سیستم های کنترل خوردگی ، حفاظت کاتدی و پوشش های عایقی ضد خوردگی در سال 1384 تأسیس گردید.

اين شركت با انجام پروژه هاي بزرگ خطوط لوله نفت ، گاز ،آب ، پتروشیمی وصنایع فراساحلی و حصول رضایتمندی كارفرمايان از عملکرد اين شرکت ، زمینه لازم جهت توسعه و گسترش فعالیت های مجموعه در زمینه مهندسی خوردگی را فراهم ساخته است و با اتکاء به تجارب غنی و با ارزش حاصل از اجرای پروژه های عظیم ، شرکت فني مهندسی آذر سيستم اكباتان در حال حاضر از لحاظ کادر تخصصی ، اطلاعات فنی، کارشناسی و امکانات سایر دفاتر خارج ایران ، یکی از شركتهاي شناخته شده در زمینه کنترل خوردگی ، حفاظت کاتدی و پوشش های عایقی در كشور محسوب میگردد.

در همین راستا موفق به اخذ نمایندگی انحصاری یکی از معتبر ترین شرکت های تولید محصولات ضد خوردگی به نام PREMIER  از کشور انگلستان نیز گردیدیم. این محصولات عمدتا شامل نوارهای سرد، گرم، 3ply و اپوکسی می باشد که کاربرد فراوانی در خطوط لوله انتقال نفت، گاز و آب دارد.

چشم انداز مدیران آذر سيستم اكباتان همواره توسعه زمینه های فعالیت بصورت تخصصی و مرتبط با پدیده خوردگی بوده و در این راستا ، طی مدت زمان کوتاه ، موفق به توسعه چشمگیر فعالیتهای خود بشرح ذیل گردیده است .

و اركان زير را چارچوبی بر اهداف كيفي شركت معرفي مي نمايم :

  • اختصاص و بهره گيری از نيروی انسانی متخصص و مجرب برای انجام امور شرکت و پروژه ها . اختصاص و بهره گيری از نيروی انسانی متخصص و مجرب برای انجام امور شرکت و پروژه ها .
  • افزايش سطح دانش و مهارت كاركنان و ترويج فرهنگ کيفيت در سطوح مختلف سازمان .
  • توسعه زیر ساختها و استقرار الزامات IT به منظور استفاده بهنگام از اطلاعات صحیح جهت تحلیل و تصمیم گیری های به موقع و مناسب.
  • ارزيابي ، شناخت وتقويت توانمندي هاي تامين کنندگان کالا و خدمات .
  • اختصاص و استفاده بهينه از ماشين آلات و تجهيزات مناسب در انجام پروژه ها .
  • توسعه ساختارهای EPC در ارکان سازمان شرکت .
  • برون سپاری فعاليت های قابل واگذاری به غير , مشروط بر رعايت صرفه و صلاح شرکت
  • امید است با نگاهی به مجموعه فعاليتها و محصولات فوق رضایت کارشناسان و متخصصین این امر جلب گردیده و در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی هر بخش، با این شرکت مکاتبه فرمائید.