زمینه فعالیت

شرکت فني مهندسی آذر سيستم اكباتان بعنوان یکی از شركتهاي فعال در ضمينه پيمانكاري طرح ها و پروژه هاي عمراني ، با هدف فعالیت در زمینه های مشاوره، طراحی و اجرای سیستم های کنترل خوردگی ، حفاظت کاتدی و پوشش های عایقی ضد خوردگی در سال 1384 تأسیس گردید.
اين شركت با انجام پروژه هاي بزرگ خطوط لوله نفت ، گاز ،آب ، پتروشیمی وصنایع فراساحلی و حصول رضایتمندی كارفرمايان از عملکرد اين شرکت ، زمینه لازم جهت توسعه و گسترش فعالیت های مجموعه در زمینه مهندسی خوردگی را فراهم ساخته است و با اتکاء به تجارب غنی و با ارزش حاصل از اجرای پروژه های عظیم ، شرکت فني مهندسی آذر سيستم اكباتان در حال حاضر از لحاظ کادر تخصصی ، اطلاعات فنی، کارشناسی و امکانات سایر دفاتر خارج ایران ، یکی از شركتهاي شناخته شده در زمینه کنترل خوردگی ، حفاظت کاتدی و پوشش های عایقی در كشور محسوب میگردد.
چشم انداز مدیران آذر سيستم اكباتان همواره توسعه زمینه های فعالیت بصورت تخصصی و مرتبط با پدیده خوردگی بوده و در این راستا ، طی مدت زمان کوتاه ، موفق به توسعه چشمگیر فعالیتهای خود بشرح ذیل گردیده است .
و اركان زير را چارچوبی بر اهداف كيفي شركت معرفي مي نمايم :
1. اختصاص و بهره گيری از نيروی انسانی متخصص و مجرب برای انجام امور شرکت و پروژه ها . اختصاص و بهره گيری از نيروی انسانی متخصص و مجرب برای انجام امور شرکت و پروژه ها .
2. افزايش سطح دانش و مهارت كاركنان و ترويج فرهنگ کيفيت در سطوح مختلف سازمان .
3. توسعه زیر ساختها و استقرار الزامات IT به منظور استفاده بهنگام از اطلاعات صحیح جهت تحلیل و تصمیم گیری های به موقع و مناسب.
4. ارزيابي ، شناخت وتقويت توانمندي هاي تامين کنندگان کالا و خدمات .
5. اختصاص و استفاده بهينه از ماشين آلات و تجهيزات مناسب در انجام پروژه ها .
6. توسعه ساختارهای EPC در ارکان سازمان شرکت .
7. برون سپاری فعاليت های قابل واگذاری به غير , مشروط بر رعايت صرفه و صلاح شرکت

امید است با نگاهی به مجموعه فعاليتها و محصولات فوق رضایت کارشناسان و متخصصین این امر جلب گردیده و در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی هر بخش، با این شرکت مکاتبه نمائید.